Deze zondag is er ‘s avonds dienst in de kerk. We zingen en bidden, maar het is ook een dienst waarin vooral Bruchtervelders aan het woord komen die wat willen vertellen over wat ze in hun werk (of in hun bezigheden) willen betekenen voor anderen. Om zo iets van het Koninkrijk van God zichtbaar te maken!
Uitgenodigd om iets te vertellen zijn: Iris Veltink en Esther Rolfes (over hun reis naar Afrika als World Servants, hiervoor is de collecte ook bestemd), Marianne Huisken (over haar werk als pastor) en Annemarie ten Brinke (over Erve Vertier).
Komt u, kom jij ook? En neem iemand mee!
Voorganger ds. Gijsbert Rohaan

Liturgie:
Opening, Zingen: lied 981: ‘Zolang er mensen zijn op aarde’, Lezing uit Spreuken
11: 24-31, Gebed, Uitnodigen gasten aan tafel: Iris en Esther, Marianne en Annemarie, Tussendoor muziek (even kijken in welke volgorde):via YouTube: Opwekking 713: “Als U het huis niet bouwt”, via YouTube: Opwekking “Tienduizend redenen”, via YouTube?: Awesome God/God only knows van Daniël Norgren. (“Super klein naar heel mooi liedje vooral als hij luid gedraaid wordt”), Zingen: 871: 1, 2, 3, 4: ‘Jezus zal heersen waar de zon.’, Zegenbede.

Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.