Op deze pagina vind u een overzicht van contactgegevens van de  Protestantse Gemeente Bruchterveld.

Postadres:

Broekdijk 36
7695 TD Bruchterveld

Tel. (0523) 233571
E-mail: scriba@pgbruchterveld.nl
IBAN: NL72 RABO 0324 9103 47
Kvk nummer: 76352137
RISN nummer: 002555475

Bezoekadres:

Kerkgebouw: De Ark
Broekdijk 36
7695 TD Bruchterveld

Routebeschrijving

Predikant:

Ds. Rineke van den Berg
E-mail cmgvandenberg@pgbruchterveld.nl.
Tel. (0523) 852137
Mobiel: 06-37350753

Voorzitter:

Mevrouw R. (Ria) Meinen-Drenthen 
E-mail: voorzitter@pgbruchterveld.nl

Scriba:

Mevrouw E.J. Schepers-Willering 
E-mail: scriba@pgbruchterveld.nl

Kerkrentmeesters:

E-mail: kerkrentmeester@pgbruchterveld.nl

Administratie:

E-mail: administratie@pgbruchterveld.nl

Coördinator Kosters: 

Jan en Johanna Ribberink
Tel: 0523-231731 of 06-29014185
E-mail: koster@pgbruchterveld.nl / Info.

Alle afspraken, inkopen, controles, enz. via koster Ribberink

Vrijwilligers Kosters:

Jan Altena
Gea Hein
Marcel en Evelien Rolfes

Adreswijziging doorgeven:

Is uw adres gewijzigd of wilt u om een andere reden uw adres wijzigen? Vul dan een wijzigingsformulier in.

Nieuwsbrief:

Blijf met ons in contact en meld u aan voor één van onze nieuwsbrieven.

Webbeheerder:

Deze website valt onder de verantwoordelijkheid van de Algemene Kerkenraad. Voor vragen en opmerkingen kunt u een mail sturen naar: webbeheerder@pgbruchterveld.nl

Beamerteam:

E-Mail: beamer@pgbruchterveld.nl

Kindernevendienst:

E-Mail: kindernevendienst@pgbruchterveld.nl

Kinderoppasdienst:

E-Mail: kinderoppas@pgbruchterveld.nl

Redactie Leef Mee:

E-Mail: leefmee@pgbruchterveld.nl 

Redactie kerkklank:

E-Mail: kerkklank@pgbruchterveld.nl

Privacy Coördinator:

E-mail: privacycoordinator@pgbruchterveld.nl

Hamstercommissie:

E-mail: hamstercommissie@pbruchterveld.nl

Het volledige contactenoverzicht en het jaarboek kunt u vinden op: https://ledenportaal.pgbruchterveld.nl/ 

Overige Adressen:

Adressen ziekenhuis/verzorgingshuizen.