De diensten worden gehouden in “De Ark”, Broekdijk 36.

  • 11 december 3e ADVENT Children’s Memorial Day 
    10:00 ds. J. Zondag, Dedemsvaart 
    ouderling van dienst: Gerrit Huisjes 
    collectes: 1e Pastoraat 2e Onderhoud 3e Bloemen 
  • 18 december 4e ADVENT 
    10:00 mevr. H. Veldhuis, Vriezenveen 
    ouderling van dienst: Henny Lubbers 
    collectes: 1e Pastoraat 2e Onderhoud 3e Bloemen 
  • 24 december KERSTAVONDDIENST 
    21:00 mevr. H. Veldhuis, Vriezenveen 
    ouderling van dienst: Henny Lubbers 
    collectes: 1e Pastoraat 2e Stichting Mensenkinderen 3e Bloemen 
  • 25 december KERST 
    10:00 ds P. Lindhout, Dedemsvaart 
    ouderling van dienst: Ria Meinen 
    collectes: 1e Pastoraat 2e KiA Kinderen in de knel 3e Bloemen 
  • 31 december OUDEJAARSDIENST 
    15:00 ds T.J. Oldenhuis, Coevorden 
    ouderling van dienst: Roelof Prins 
    collectes: 1e Pastoraat 2e Onderhoud 3e Bloemen
  • 1 januari 
    10:00 ds J.A. Wegerif , Nijverdal 
    ouderling van dienst: Wim Otten 
    collectes: 1e Pastoraat 2e Onderhoud 3e Muziek in de kerk 
  • 8 januari 
    10:00 ds. T. Nieuwenhuis, Den Ham 
    ouderling van dienst: Henny Lubbers 
    collectes: 1e Pastoraat 2e Onderhoud 3e Muziek in de kerk 
  • 15 januari viering Heilig Avondmaal 
    10:00 ds H. de Haan, Den Ham 
    ouderling van dienst: Roelof Prins 
    collectes: 1e Pastoraat 2e KiA Werelddiaconaat 3e Muziek in de kerk 
  • 22 januari 
    10:00 ds J. Teding van Berkhout-Fabius, Vroomshoop 
    ouderling van dienst: Ria Meinen 
    collectes: 1e Pastoraat 2e Onderhoud 3e Muziek in de kerk 
  • 29 januari 
    10:00 ds T. Dankers, Dalfsen 
    ouderling van dienst: Roelof Prins 
    collectes: 1e Pastoraat 2e Jeugdwerk PKN 3e Muziek in de kerk 
  • 19:00 RUM-dienst door gemeenteleden 
    ouderling van dienst: Gerrit Huisjes 
    collectes: 1e Pastoraat 2e Onderhoud 3e Onkosten RUM-dienst 
  • 5 februari 
    10:00 ds M.S. Voet, Hardenberg 
    ouderling van dienst: Wim Otten 
    collectes: 1e Pastoraat 2e Onderhoud 3e Muziek in de kerk 

Dienstdoende Koster.

  • Maandag 28 nov. t/m zondag 4 dec.
    Ribberink 
  • Maandag 5 dec. t/m zondag 11 dec.
    Eggengoor 
  • Maandag 12 dec. t/m zondag 18 dec.
    Rolfes 
  • Maandag 19 dec. t/m zaterdag 24 dec.
    Altena/Hein 
  • Zondag 25 dec. t/m zondag 1 januari
    Ribberink 
  • Maandag 2 jan. t/m zondag 8 jan.
    Eggengoor 
  • Maandag 9 jan. t/m zondag 15 jan.
    Altena/Hein 
  • Maandag 16 jan. t/m zondag 22 jan
    Ribberink 
  • Maandag 23 jan. t/m zondag 29 jan.
    Ribberink 
  • Maandag 30 jan. t/m zondag 5 febr.
    Eggengoor 

   

E-mail: koster@pgbruchterveld.nl