Even een berichtje van de ZWO commissie wat betreft de kerstnachtdienst.
De ZWO com heeft bedacht om in de weken van Advent een Kerstengelproject  te organiseren.

Dit wordt in de volgende Kerkklank geheel uitgelegd.
In het kort:  we willen mensen uitnodigen om in de weken van Advent als kerstengel een kleine attentie/kaart te sturen naar iemand in Bruchterveld e.o. die om wat voor reden dan ook extra aandacht nodig heeft. Dit kan iedereen doen, jong en oud. Dit gebeurt anoniem.

De doelgroep van de kerstengelen is heel divers. Dat kunnen ouderen zijn, mensen die eenzaam zijn, of die om een andere reden de decembertijd een zware maand vinden. Of juist mensen die heel veel voor de kerk/dorp/maatschappij doen.

Doormiddel van een briefje/mail kunt u zich in de volgende Kerkklank voor ‘Kerstengel” opgeven of een naam aandragen.

Denkt u er alvast over na, in de volgende Kerkklank komen we er op terug.
Hoe de kerstnachtdienst verdere invulling krijgt hangt nog af van de coronaregels.

De ZWO commissie.

Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.