De hamstercommissie is ook nog steeds op zoek naar nieuwe leden. Daarom dus nog een keer een oproep: wie vindt het leuk om deze commissie te komen versterken?

De taak van de hamstercommissie is het organiseren van leuke acties en activiteiten, om zo geld op te halen voor verschillende doelen in de kerk en de gemeente. Ieder jaar organiseert de commissie een aantal activiteiten waaronder de appels- en perenactie, de kerstmarkt, een zomerfeest of een bingo. Maar nieuwe ideeën zijn altijd welkom! Om dit alles te organiseren vergaderen we ongeveer eens per twee maand, en overleggen we via WhatsApp en mail.

Taken bestaan onder andere uit het rondbrengen van bestellijsten en bestellingen, inkopen doen, opbouwen van en opruimen na activiteiten, plannen van activiteiten en acties. Kortom: we zijn veel praktisch bezig.

Lijkt jou dit leuk, of wil je eerst nog wat meer weten?

Stuur dan een mailtje naar hamstercommissie@pbruchterveld.nl, of spreek iemand van de hamstercommissie aan.

Heddy Hankamp, Annet Hankamp,Edwin Huisken, Marianne Klaucke, Herman Meijerink, Peter Spijker.





Categorieën: Hamstercommissie

Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.