Henriëtte Veltink is de enige jeugdouderling. Dat is lastig, want dat is ‘alleen’ en dan zijn er weinig mogelijkheden om te sparren met anderen over ideeën. Al eerder zochten we naar ondersteuning bij dit werk, dat is toen niet gelukt.

We hebben als kerkenraad besloten om nogmaals op zoek te gaan naar een 2e jeugdouderling, of gemeenteleden die het jeugdwerk in onze gemeente (al of niet in het ambt) willen ondersteunen.

Denkt u bij het lezen van bovenstaande: dat is iets voor mij? Of: ik wil me graag inzetten voor het jeugdwerk in onze gemeente?

Neem dan contact op met Henriëtte Veltink of stuur een mail naar: scriba@pgbruchterveld.nl

Categorieën: Jeugdwerk

Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.